Przejdź do treści
Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.
Zarząd Okręgowy Krosno
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Strona główna
Nasza struktura
Okręgowy Zjazd Delegatów
Zarząd okręgowy
Okręgowy Sąd Łowiecki
Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny
Komisje problemowe
Kapelan okręgowy
Koła Łowieckie
Obwody łowieckie
Przepisy prawne
Dla myśliwych
Łowiectwo
Łucznictwo
Strzelectwo
Kynologia
Trofeistyka
Kluby
Szkody łowieckie
Ubezpieczenia
Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Pliki do pobrania
Pogotowie postrzałkowe
Kontakt
Menu
Strona główna
Nasza struktura
Okręgowy Zjazd Delegatów
Zarząd okręgowy
Okręgowy Sąd Łowiecki
Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny
Komisje problemowe
Kapelan okręgowy
Koła Łowieckie
Obwody łowieckie
Przepisy prawne
Dla myśliwych
Łowiectwo
Łucznictwo
Strzelectwo
Kynologia
Trofeistyka
Kluby
Szkody łowieckie
Ubezpieczenia
Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Pliki do pobrania
Pogotowie postrzałkowe
Kontakt
Okręgowy Zjazd Delegatów
Prezydium
Bogdan Terlecki – Przewodniczący
Kosztołowicz Stanisław
Pudło Maciej
Kuzio Wiesław
Puszczałowski Ludwik
Delegaci
Bałuszyński Grzegorz – KŁ”Ryś” Rymanów
Bargieł Antoni – KŁ „Jedność” Kołaczyce
Belczyk Tomasz – KŁ „Jarząbek” Baligród
Bieniasz Wacław – KŁ „Szarak” Szerzyny
Binik Marcin – KŁ „Jarząbek” Baligród
Bobik Janusz – KŁ „Sęp” Sanok
Brocławik Ryszard – KŁ „Sokół” Jasło
Cyran Ludwik – KŁ „Jeleń” w Brzozowie
Czarny Leszek – KŁ „Ryś” Krempna
Czytajło Mieczysław – KŁ” „ubr” Sanoku
Dębiński Janusz – KŁ „Ryś” Lesko
Draguła Janusz – KŁ „Bażant” Brzozów
Dul Stanisław – KŁ „Ryś” Ustrzyki Dolne
Dymek Andrzej Robert – KŁ „Ponowa” Lesko
Flis Jacek – KŁ „Żbik” Ustrzyki Dolne
Gałązka Marek – TŁ „Bieszczady” Sanok
Gankiewicz Zbigniew – KŁ „Jeleń” Wołkowyja
Gazda Stanisław – KŁ „Sokół” Łączki Jagiellońskie
Głód Grzegorz – KŁ „Zacisze” Krosno
Gruza Stanisław – KŁ „Żbik” Uherce Mineralne
Guzek Zbigniew – KŁ „Sokół” Łączki Jagiellońskie
Hołodniak Ireneusz – KŁ „Sokół” Jasło
Hrabal Andrzej – KŁ „Gawra” Lutowiska
Jakiel Bogdan – KŁ „Żbik” Uherce Mineralne
Jakubowicz Adam – KŁ „Jarząbek” Sanok
Jakubowski Wiesław – KŁ „Ryś” Lesko
Jaróg Jarosław – KŁ „Zacisze” Krosno
Jonarski Marek – KŁ „Darz Bór” Sanok
Jurczyk Grzegorz – KŁ „Żbik” Iwonicz-Zdrój
Juszczak Cezary – KŁ „Darz Bór” Sanok
Kaczmarczyk Arkadiusz – KŁ „Knieja” Komańcza
Kaczmaryk Stanisław – KŁ „Ryś” Ustrzyki Dolne
Kaszycki Hubert – KŁ „Świstak” Zagórz
Klimko Zygmunt – KŁ „Ryś” Ustrzyki Dolne
Kopczyk Mariusz – KŁ „Zacisze” Krosno
Korzeń Sławomir – KŁ „Ryś” Rymanów
Kosztołowicz Stanisław – TŁ „Bieszczady” Sanok
Kotyrba Artur – KŁ „Gawra” Dukla
Krupa Janusz – KŁ „Gawra” Lutowiska
Kucharski Konrad – KŁ „Rogacz” Dukla
Kufel Marek – KŁ „Ostoja” Brzozów
Kurcz Piotr – KŁ „Magóra” Pielgrzymka
Kusiński Tomasz – KŁ „Bażant” Brzozów
Kuzio Wiesław – KŁ „Ryś” Lesko
Liszka Tomasz – KŁ „Ryś” Krempna
Lorenc Joanna – KŁ „Ryś” Rymanów
Lenkiewicz-Bardzińska Agata – niestowarzyszony
Lenkiewicz Bolesław – KŁ „Gawra” Lutowiska
Łukacijewski Grzegorz – KŁ „Knieja” Komańcza
Maresz Jarosław – KŁ „Jarząbek” Baligród
Matyga Mariusz – KŁ „Rogacz” Dukla
Mędrek Tadeusz – KŁ „Ponowa” Krosno
Napora Ryszard – KŁ „Jeleń” Wołkowyja
Ostrowski Marek – KŁ „Gawra” Lutowiska
Otta Zenon – KŁ „Ryś” Lesko
Pałasiewicz Juliusz – KŁ „Świstak” Zagórz
Pasławski Tomasz – WKŁ „Basior” Brzesko
Piątek Andrzej – KŁ „Jarząbek” Ustrzyki Dolne
Piotrowski Andrzej – KŁ „Żbik” Iwonicz-Zdrój
Piszko Lucjan – KŁ „Świstak” Zagórz
Podkalicki Marek – KŁ „Jarząbek” Ustrzyki Dolne
Pojnar Dariusz – KŁ „Jeleń” Brzozów
Pozorski Henryk – KŁ „Gawra” Dukla
Pudło Maciej – KŁ „Ponowa” Krosno
Puszczałowski Ludwik – KŁ „Jarząbek” Ustrzyki Dolne
Sajdak Ireneusz – KŁ „Magóra” Pielgrzymka
Sawicki Adam – KŁ „Żubr” Sanok
Sawiński Krzysztof – KŁ „Jeleń” Wołkowyja
Skocz Czesław – KŁ „Gwardia” Jasło
Smoleń Piotr – KŁ „Gawra” Dukla
Szott Wiesław – KŁ „Gwardia” Jaśle
Stempin Stefan – KŁ „Ryś” Rymanów
Suchy Kazimierz – KŁ „Jarząbek” Ustrzyki Dolne
Szarek Stefan – KŁ „Ostoja” Brzozów
Terlecki Bogdan – KŁ „Ponowa” Lesko
Trzaska Piotr – KŁ „Knieja” Komańcza
Trzciniecki Kamil – KŁ „Świstak” Zagórz
Tymejczyk Henryk – KŁ „Jeleń” Wołkowyja
Wajdowicz Tomasz – KŁ „Ponowa” Krosno
Wanat Marcin – KŁ „Jedność” Kołaczyce
Wanat Mirosław – KŁ „Ryś” Lesko
Wiśniewski Jerzy – KŁ „Jarząbek” Jasło
Wójcik-Leń Justyna – KŁ „Jeleń” Brzozów
Zańko Adam – KŁ „Szarak” Błażowa
Zegar Stanisław – TŁ „Bieszczady” Sanok
Zygarowicz Piotr – KŁ „Rogacz” Dukla
Żołnierczyk Tadeusz – KŁ „Jarząbek” Sanok
Zespół Nadzorczo-Kontrolny
Tomasz Wajdowicz
Janusz Draguła
Marcin Wanat
Ludwik Cyran
Kapituła Odznaczeń
Maresz Franciszek – przewodniczący
Kostur Bolesław
Piątek Andrzej
Ząbik Stanisław
Dymek Andrzej