Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Krosno

Podsumowanie szkolenia – 29.06-30.06 Posada Górna

W ostatni weekend czerwca Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Krośnie wraz z Firmą Hunter Szkolenia w miejscowości Posada Górna k. Rymanowa zorganizował szkolenie z oceny wieku zwierzyny po odstrzale oraz wstępnej wyceny medalowej trofeów zwierzyny płowej i czarnej. Szkolenie cieszyło się zainteresowaniem nie tylko myśliwych z naszego zarządu, ale również pracowników Lasów Państwowych i myśliwych z różnych regionów kraju.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z zaangażowania wszystkich myśliwych w podnoszenie swoich kwalifikacji oraz rozwijanie swoich zainteresowań łowieckich. Podczas dwudniowego szkolenia uczestnicy zadawali liczne pytania wykładowcom, dotyczące różnorodnych aspektów problematyki, na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi rozwiązujące nurtujące ich problemy.

Szkolenie dla każdego z uczestników zakończyło się sprawdzianem praktycznych umiejętności oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu. Każdy uczestnik otrzymał także komplet materiałów szkoleniowych z tematyki poruszanej podczas szkolenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów na niwie łowieckiej.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Krośnie składa szczególne podziękowania Koledze Alfredowi Wołczańskiemu za zaangażowanie i pomoc w organizacji szkolenia.
Darzbór!

GALERIA:

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱